Spar z nową akcją lojalnościową

Tym razem klienci mogą nabyć zestawy profesjonalnych noży marki Boretti ze zniżką nawet do 84%.

W ramach akcji znaczki otrzymuje się za każde wydane 20 zł, a produkty w promocji można kupować do 7 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Wystarczy zebrać 5 znaczków, aby móc kupić wybrany nóż z wysokim rabatem.

- Dotychczas klienci sieci Spar korzystali z naszych akcji lojalnościowych, gdzie mogli nabyć zastawy, sztućce i szkło marki Villeroy&Boch. Akcje te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, były też docenione przez naszych partnerów detalicznych - podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

- Dlatego kontynuujemy dotychczas sprawdzone formaty – oferty bardzo wysokiej jakości wyrobów w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Chcemy aby marka Spar kojarzyła się z doskonałą jakością w atrakcyjnych cenach. Nasze akcje lojalnościowe mają podobne założenia i różnią się od innych, dostępnych na rynku - dodaje.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.