Bystrzaki rozdają naklejki za warzywa i owoce

Od 19 do 24 września bohaterowie akcji Gang Bystrzaków premiują zakup właśnie tych produktów.

Od poniedziałku, 19 września do soboty, 24 września dzięki działaniom bohaterów tegorocznej akcji Gang Bystrzaków premiowane są zakupy produktów z kategorii owoce i warzywa. Klient otrzyma naklejkę, jeśli w okresie 19-24 września zakupi owoc lub warzywo z wykorzystaniem karty lojalnościowej „Moja Biedronka”. W ramach promocji „Naklejka za zakup owoców lub warzyw” obowiązuje limit wynoszący jedną naklejkę dziennie za zakup owocu lub warzywa. Klienci do wyboru mają szeroki, liczący prawie 450 produktów asortyment świeżych warzyw i owoców.
 
Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 170 produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji Gang Bystrzaków.
 
Jak co tydzień w ramach akcji Gang Bystrzaków klienci mogą brać udział w specjalnych Tygodniowych Misjach Oszczędzania. To sposób by realizować codzienne zakupy, a dzięki trójce bohaterów Gangu Bystrzaków oszczędzanie jest wyjątkowo łatwe. Od poniedziałku, 19 września rusza akcja promocyjna „2+1 gratis”, która pozwala na zakup szerokiego wachlarza ulubionych produktów z Biedronki i otrzymanie rabatu w wysokości równowartości ceny jednego z tych produktów lub o wartości najtańszego produktu, w przypadku gdy są to różne artykuły za zakup na jednym paragonie. W ofercie „2+1 gratis” dostępne są m.in. wszystkie kosmetyki marek Garnier, L’Oreal, Fructis i Elseve, które można mieszać dowolnie.
 
Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 600 produktów biorących udział w aktualnej Tygodniowej Misji Oszczędzania klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji Gang Bystrzaków.
 
Z kolei w ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Carte D’or, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 30% zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Dove – 30% oraz Jacobs – 25%, Vizir – 15%.  Dodatkowo wszystkie szampony Head&Shoulders dają 15% oszczędności. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl - po uprzednim zarejestrowaniu karty lojalnościowej.
 
Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Do odbioru towarzyszącej akcji książeczce pt. „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja” wystarczy ich tylko 15.
 
Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26 września do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.
Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.