Perfumerie Douglas wchodzą do trzech centrów handlowych

Perfumerie Douglas pojawią się w trzech galeriach handlowych. Otwarcie zaplanowano na jesień tego roku. Będą to pierwsze perfumerie Douglas w Kutnie, Ełku i Oświęcimiu.

Największą perfumerię, na powierzchni 200 mkw., zyskają klienci Bramy Mazur w Ełku. To popularne centrum handlowe z ofertą marek niemal wszystkich kategorii, kinem oraz klubem fitness. Druga otwarta zostanie w Galerii Niwa w Oświęcimiu na 165 mkw. To również jedyna galeria handlowa w mieście, z szeroką ofertą sklepów, punktów usługowych, marketem spożywczym i 4-salowym kinem. Z kolei w Galerii Różanej w Kutnie, będącej czołową destynacją zakupową w regionie, perfumeria Douglas zaprezentuje ofertę na blisko 150 mkw.

- Douglas to wiodąca marka perfumerii w Polsce, której oferta doskonale uzupełni dotychczasową strukturę najemców w każdej z lokalizacji, gdzie rozpoczynamy właśnie współpracę. To obiekty w pełni skomercjalizowane, osiągające bardzo dobre wyniki sprzedażowe i cieszące się dużym zainteresowaniem klientów – tłumaczy Anna Polak, head of leasing w MMG.

W każdym z trzech mias, perfumerie Douglas powstają w najnowszych konceptach sprzedażowych i architektonicznych marki, znanych również z innych lokalizacji w Polsce. Wnętrza łączyć będą stonowaną kolorystykę z elementami multimedialnymi, promującymi ofertę.

- To miasta z dużym potencjałem zakupowym, a same galerie są nowoczesnymi obiektami, profesjonalnie i sprawnie zarządzanymi. Stąd decyzja o otwarciu naszych perfumerii w tych właśnie lokalizacjach – mówi Magdalena Przybysz, dyrektor ds. ekspansji i inwestycji, Douglas.

Jak zapewnia przedstawicielka sieci, w Ełku, Kutnie i Oświęcimiu klienci znajdą wyselekcjonowaną ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnych klientów. Będą to nie tylko marki luksusowe niemal wszystkich kategorii obecnych w sprzedaży, ale też nowoczesne produkty dla osób zainteresowanych trendami światowymi.

Perfumerie Douglas zostaną otwarte jesienią tego roku. Obecnie trwają prace związane z aranżacją wnętrz. Galerią Różaną w Kutnie, Bramą Mazur w Ełku i Galerią Niwa w Oświęcimiu zarządza Master Management Group.

 

 

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 5366 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.