Hebe otwiera 300. drogerię

Najnowszy sklep sieci zlokalizowany jest w Centrum Handlowym M1 przy al. Pokoju 67 w Krakowie.

Z okazjo otwarcia 300. drogerii sieć przewidziała atrakcje i konkursy dla klientów.
 
I tak dla pierwszych 300 osób, które zrobią zakupy będą przygotowane zestawy kosmetyków. Ponadto marki: Sensilis, Coty, L‘Oréal, Yumi i Solverx, przeprowadzą konsultacje dla wszystkich zainteresowanych klientów, a marka tołpa zorganizuje specjalne szkolenie dla pracowników drogerii Hebe.
 
Poza tym, w pasażu przy drogerii na klientów będzie czekać stoisko beauty street z 8 stanowiskami do makijażu marek Eveline Cosmetics, Gosh, L‘Oréal, Ecocera, Paese i Claresa, stanowiskiem z produktami marek Hebe, stoiskiem Yasumi z konsultacjami z zakresu pielęgnacji twarzy, studiem badania włosa z marką Henkel oraz stoiskiem z zapachami El Ganso.

Do dyspozycji klientów będzie również ścianka zdjęciowa zbudowana z gąbek do makijażu Hebe Professional. Klienci, którzy w trakcie eventu opublikują zdjęcie bądź relację w mediach społecznościowych z załączonym hasztagiem #300hebe #300otwarciehebe, będą mogli skorzystać z Instaboxa, na którym pojawi się ich zdjęcie z możliwością wydrukowania. Dodatkowymi atrakcjami będą: stoisko z różową watą cukrową i popcornem, a także konkursy prowadzone przez konferansjera z nagrodami kosmetycznymi oraz bonami zakupowymi.

Ponadto klienci będą mogli skorzystać z ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Twoje ulubione marki makijażowe do -40%”. Promocją objęte zostały produkty marek: Claresa, Eveline Cosmetics, Max Factor, Bourjois, Maybelline, Gosh, Rimmel, Sally Hansen, Bell HypoAllergenic, L‘Oréal, Pierre René i Hean. W drugiej promocji, którą jest „Pielęgnacja naturalna do -50%” znajdziemy produkty: Nacomi, Pure by Clochee, OnlyBio, Feel Free i Resibo.
 
Mieszkańcy Krakowa i okolic skorzystają też z „Cenowego szaleństwa” i „Promocji na otwarcie”, dzięki którym mogą kupić wiele produktów do makijażu, pielęgnacji i higieny osobistej do 50% taniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Centrum Handlowym M1 przy al. Pokoju 67 w Krakowie w dniach 16-20 września lub do wyczerpania zapasów.

W piątek 16 września - na klientów czeka oferta – przy zakupach za min. 70 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 10 zł.
 
Hebe w Centrum Handlowym M1 przy al. Pokoju 67 w Krakowie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe również w godz. 09:00-21:00.
Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.