Piotr Szczęsny prezesem ZM Pekpol Ostrołęka

Piotr Szczęsny z firmą ZM Pekpol związany jest od początku jej powstania.

Zainicjował szereg działań inwestycyjnych - w tym czasie firma przeszła na jeszcze nowocześniejszy, zautomatyzowany, poziom produkcji. Przez ostatnie Piotr Szczęsny pełnił już funkcję przewodniczącego rady nadzorczej w ZM Pekpol.

ZM Pekpol Ostrołęka to producent wyrobów mięsnych, który jest na polskim rynku od 45 lat. Firma jest też obecna za granicą. Eksportuje do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Szwecja, Litwa, Łotwa, Estonia i innych.

W jej ofercie znajdują się: wędzonki, kiełbasy cienkie i grube, kabanosy, parówki, wędliny podrobowe, wyroby blokowe oraz bezmięsne. Znaną i cenioną przez konsumentów marką są Kurpiowskie Specjały, Paryżanki czy linia produktów warzywnych - Dziarskie Jarskie. ZM Pekpol Ostrołęka wciąż rozszerza ofertę, dostosowując ją do potrzeb rynku, unowocześnia linie produkcyjne, wprowadzając nowe technologie i produkty zaspokajające potrzeby konsumentów.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.