E-commerce ważny dla Hebe

Sieć powiększyła centrum logistyczne w Błoniu koło Warszawy dedykowane właśnie obsłudze sklepu internetowego.

Przygotowane przez Arvato Supply Chain Solutions centrum to obecnie prawie 10 000 mkw., kilkadziesiąt stanowisk do pakowania, dłuższe linie przenośnikowe i sorter paczek.

- Chcąc realizować kilkaset tysięcy zleceń miesięcznie zdecydowaliśmy się na poszerzenie współpracy z naszym partnerem Arvato Supply Chain Solutions, co gwarantuje nam obsługę logistyczną na bardzo wysokim poziomie oraz to, co dla nas najważniejsze – zadowolenie klientów końcowych – powiedział Marcin Dopierała, dyrektor ds. logistyki i łańcucha dostaw Hebe.
 
W ramach świadczonych usług Arvato Supply Chain Solutions zajmuje się magazynowaniem, a także kompletacją i wysyłką zamówień dla klientów indywidualnych na terenie Polski.

- Z  Hebe współpracujemy już od 2019 roku. Bardzo się cieszę z kontynuacji i rozszerzenia tej współpracy. Jestem przekonana, że nowe, rozbudowane centrum dystrybucyjne w Błoniu przyczyni się do dalszego rozwoju Hebe oraz Arvato Supply Chain Solutions w Polsce - skomentowała Lidia Ratajczak-Kluck, prezes zarządu Arvato Supply Chain Solutions w Polsce.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.