Marcin Kydryński ambasadorem inicjatywy Rossmanna

Dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival wspólnie z marką będzie popularyzował proekologiczne postawy i sprzyjające środowisku działania.

Miesiąc temu marka ogłosiła współpracę z Arturem Rojkiem, teraz oficjalnie – jako drugi ambasador – do akcji Czujesz Klimat? dołącza Marcin Kydryński.

W ramach akcji Rossmann chcąc ułatwić klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów oznacza je w sklepach stacjonarnych logotypem Czujesz Klimat?, a na stronie www.rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodaje jeszcze piktogramy symbolizujące: naturalny, przyjazny skład; dobre dla środowiska opakowanie oraz  bardziej zieloną produkcję.

Dzięki współpracy Rossmanna z Marcinem Kydryńskim, znanym podróżnikiem i producentem, możliwe jest dotarcie z ideą wspólnego działania na rzecz Planety do szerokiego grona odbiorców.

W nadchodzących miesiącach do akcji dołączą kolejni ambasadorzy.

W ramach akcji Czujesz Klimat? Rossmann został także sponsorem: Opener’a (na tegorocznym Open’erze po raz pierwszy w Polsce pojawiła się scena Czujesz Klimat? - zasilana wodorem), OFF Festival, Siesta Festival oraz Great September.

Zdjęcie: Agnieszka Wojtuń

Joanna Hamdan 14350 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.