"Żaden Kubuś Play! nie dodaje cukru"

Pod takim hasłem w sierpniu wystartowała trzecia odsłona kampanii marki. Tym razem dzieci sprawdzają produkty Kubuś Play!

W ramach kampanii "Żaden Kubuś nie dodaje cukru" przygotowano aż trzy spoty reklamowe.

Pierwszy spot, emitowany w ramach kampanii, dotyczył całego portfolio produktów marki Kubuś – w tym soków 100% i musów. W drugim spocie, emitowanym w lipcu, dzieci wzięły pod lupę Waterrra. Na ekranie pojawiały się wówczas produkty w nowym designie, a także nowości na sezon letni: Waterrr z zajawkami w PET 500 ml oraz Waterrr gazowany w puszce 200 ml.

W sierpniu wystartowała trzecia już odsłona kampanii – tym razem dzieci podkreślają, że dodatku cukru nie zawierają również wszystkie produkty z linii Kubuś Play!, takie jak "woda z owocem, marchewkowy i EXOTIC Play!".

Kampania "Żaden Kubuś nie dodaje cukru" obejmuje telewizję, kanały digital i social media, a także materiały POS w postaci wobblerów, listw cenowych i stoperów w największych sieciach takich jak Carrefour, Kaufland, Intermarche czy Leclerc. Dodatkowe wsparcie zapewni również współpraca z influencerami.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.