Zgarnij kupon WOW! w Kauflandzie

Od 11 sierpnia użytkownicy programu PAYBACK, kupując marki własne w sklepach sieci mogą zaoszczędzić pieniądze i zebrać na swoim koncie dodatkowe punkty.

Zasady wyzwania są proste – klient kupujący artykuły objęte akcją i każdorazowo skanujący kartę cyfrową w aplikacji w smartfonie otrzyma specjalne kupony do aktywacji przed zakupem. W puli znajdą się 3 kolejne etapy do przejścia, których postęp będzie można na bieżąco śledzić w aplikacji.

Zakup 10 produktów marek własnych zostanie nagrodzony kuponem "20 x więcej punktów za zakup warzyw lub owoców za minimum 3 z", a kolejne 5 produktów zapewni kupon na "+500 punktów za wydane minimum 50 zł". Po zakupie w sumie 20 produktów konsument znajdzie na swoim koncie kupon z okazją na "+2000 punktów za wydane minimum 100 zł". Wypróbowanie wyjątkowej oferty Kaufland pozwoli klientom sieci na zyskanie nawet 25 zł z aplikacją PAYBACK. Klienci swoje postępy w wyzwaniu mogą śledzić bezpośrednio w aplikacji (status zakupów aktualizowany jest do 48 h).

Konsumenci znajdą w sklepach Kaufland szeroką ofertę marek własnych, m.in. produkty sprawdzonej jakości w niskiej cenie K-Classic, żywność charakterystyczną dla kuchni polskiej K-Stąd Takie Dobre!, roślinną K-take it veggie, ekologiczną K-Bio, a także produkty przygotowane z wyselekcjonowanych składników K-Favourites czy kosmetyki i przybory higieniczne Bevola.

Szczegóły akcji, która potrwa do 7 września znajdują się na Kupon WOW! | Kaufland.

Joanna Hamdan 14168 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.