Lisek.App ustawił najdłuższy parawan nad Bałtykiem

Półkilometrowy parawan nad Bałtykiem ustawił 13 sierpnia na plaży w Chałupach Lisek.App. Promował letni projekt firmy "Najszybsze zakupy na plażę", realizowany w Chałupach, Jastarni i Juracie.

Najdłuższy parawan Lisek.App składał się z ponad 110 parawanów promujących projekt „Najszybsze zakupy na plażę” i produkty biorących w nim udział partnerów. Były nimi takie marki jak: Big Milk, Ben & Jerry's z portfolio Unilever; Pepsi, Lipton i Lay's z grupy PepsiCo; Karmi Mrożona Kawa 0,0%, Carlsberg 0,0%, Somersby Mandarine 0,0% z grupy Carlsberg Polska we wspólnym projekcie Uwolnij Orzeźwienie 0,0% oraz Sokołów i Faktoria Win wraz z marką Knock Knock.

Akcja miała na celu zachęcenie plażowiczów do współdziałania i stworzenia jednego wspólnego nadmorskiego parawanu chroniącego od wiatru. Inspiracją dla tej inicjatywy były zachowania polskich plażowiczów budujących parawanowe twierdze czy gigantyczne wyspy grodzące duże części plaży.

- Chcieliśmy zjednoczyć helskich plażowiczów jednocześnie promując markę Lisek i jej charakter. Lisek.App jest usługą, która pozwala zaoszczędzić czas. Naszymi niestandardowymi akcjami chcemy przypominać, że można go wykorzystać lepiej niż na spacer między półkami – tłumaczy Justyna Sztengreber, dyrektor marketingu Lisek.App. - Można np. zbudować najdłuższy parawan nad Bałtykiem, dostępny dla wszystkich. Parawan ma złą sławę, my chcieliśmy podjeść do niego inaczej. Dziękujemy naszym partnerom, że się na to zgodzili - dodaje.

Podkreśla, że wszystkie parawany, z których zbudowany został parawan gigant, zostały rozdane plażowiczom na helskiej plaży.

Lisek na Półwyspie Helskim dowozi zakupy rowerami elektrycznymi i skuterami elektrycznymi na terenie Juraty, Jastarni, Kuźnicy aż do Chałup. Zakupy można zamówić przez aplikację Lisek.app lub stronę sklep.lisek.app (działającą na desktopie). Zamówienia będą dostarczane do klientów 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 - 24.00 oraz od czwartku do niedzieli w godzinach 08.00 - 01.00.

Lisek.App to polski start-up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu. Aplikacja przekroczyła już liczbę 600 000 pobrań na telefony z systemami Android i iOS. Lisek dociera do ponad 3,5 miliona Polaków.

Katarzyna Pierzchała 5366 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.