Ruszył remont Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

Jasny, nowoczesny wystrój wnętrz, nowe miejsca do odpoczynku, odnowiona strefa restauracyjna oraz wejścia do obiektu, a także ekologiczne rozwiązania - to wszystko jeszcze jesienią pojawi się w podwarszawskim Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno działa od 1996 r. i jest najdłużej funkcjonującym obiektem w portfolio Nhood Polska. Obecnie zarządca zdecydował o rozpoczęciu w sierpniu remontu jego wnętrza.

– Dzięki zaplanowanym pracom remontowym znacznie podniesiemy komfort wizyt naszych klientów, a także poprawimy warunki pracy najemców obiektu. Przestrzeń stanie się bardziej estetyczna, a zastosowane rozwiązania wpłyną na oszczędność energii elektrycznej. Zmiany będą widoczne zwłaszcza w przestrzeniach wspólnych, takich jak pasaże czy strefa restauracyjna – mówi Patrycja Strzelecka, junior property manager Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Prace remontowe, które będą prowadzone w najbliższych miesiącach, obejmą wejścia do obiektu oraz jego wnętrze. Gruntownie odnowione zostaną podłogi, sufity w pasażu, a także strefa restauracyjna oraz zlokalizowane w jej pobliżu toalety. Nowy wystrój wnętrz będą charakteryzować jasne kolory, proste, nowoczesne formy i naturalne materiały oraz rośliny. Zainstalowane zostanie nowe, energooszczędne oświetlenie LED.

Dzięki modernizacji wnętrz Centrum Handlowego Auchan Piaseczno klienci będą mogli korzystać z odnowionej strefy restauracyjnej. Pojawią się w niej nowe, wygodne meble, oświetlenie oraz roślinne dekoracje. Dzięki temu goście będą mogli zjeść posiłek i porozmawiać w bardziej przyjaznej atmosferze.

W pasażu pojawią się wyspy relaksu z kanapami i stolikami oraz zielenią. W meblach będą również zamontowane ładowarki USB, dzięki którym będzie można naładować telefon komórkowy lub inne urządzenie multimedialne.

Po zakończonym remoncie Centrum zyska również nową identyfikację wizualną i system oznaczeń wewnątrz galerii handlowej. We wnętrzu pojawią się multimedialne urządzenia, na których klienci będą mogli sprawdzić lokalizację poszczególnych salonów i punktów usługowych oraz aktualności dotyczące oferty handlowej najemców, trwające promocje i akcje specjalne.

Prace remontowe w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno już się rozpoczęły i potrwają około 3 miesięcy. Autorem koncepcji architektonicznej wnętrza obiektu jest pracownia „DESIGN PLUS Katarzyna Jeske Jonkisz” a generalnym wykonawcą prac – firma „Expert Budownictwo” Sp. z o.o. sp. k.

W czasie remontu godziny pracy obiektu pozostaną bez zmian. Jak się dowiedzieliśmy, najbardziej hałaśliwe i uciążliwe prace będą prowadzone poza godzinami funkcjonowania galerii handlowej, aby umożliwić swobodne zakupy i normalną pracę najemcom. Wykonawca prac ma dołożyć starań, aby odbywały się z one z poszanowaniem ciszy nocnej i sprawiały jak najmniej niedogodności osobom zamieszkującym w sąsiedztwie galerii handlowej.

Ofertę Centrum Handlowe Auchan Piaseczno tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. H&M, Tatuum, Reserved, CCC i drogerie. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan.

Centrum oferuje także restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1400 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Mieści się przy ulicy przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Powstało w 1996 roku. Obiekt ma 36 150 mkw. powierzchni handlowej. Jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-20:00.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5366 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.