Punkty Spar Express wyrastają jak grzyby po deszczu

W całej Polsce jest 13 placówek na stacjach paliw Avia. Kolejne doszły w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Myszęcinie i Międzyrzeczu.

Kolejne sklepy SPAR Express uruchomiono na stacjach paliw Avia: w Zielonej Górze przy Al. Zjednoczenia 128A, Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Walczaka 21 oraz w Myszęcinie i Międzyrzeczu w woj. lubuskim. Łącznie na stacjach AVIA, rozwijanych przez Grupę Unimot, działa już 13 placówek SPAR, a w związku z dobrymi wynikami współpracy pilotażowej na stacjach Avia pojawiać się będą kolejne placówki tej sieci.

Spar Express to format convenience, który spełnia podstawowe potrzeby klientów. Strefy relaksu w sklepach są wygodnym miejscem do jedzenia, picia i odpoczynku. Placówki są czynne 365 dni w roku.

– Sklepy na stacjach paliw będą mocnym filarem naszej sieci – podobną strategię realizujemy także w innych krajach. W całej Europie marka Spar to sklepy wygodne i dobrze zlokalizowane, z szerokim asortymentem wysokiej jakości w dobrych cenach. Podobnie pozycjonujemy się w Polsce i widzimy, że klienci bardzo doceniają tę jakość. Dlatego wprowadzamy kolejne udogodnienia, nowe formaty i poszerzamy ofertę. Wszystkie nowe placówki na stacjach Avia – jak większość sklepów Spar – są prowadzone przez niezależnych partnerów detalicznych, polskich przedsiębiorców. To ich sukcesy i ich zyski wspieramy każdego dnia – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

I dodaje, ze format ten doskonale sprawdza się na stacjach paliw.

– Partnerstwo marek Avia i Spar zostało przetestowane już w kilku europejskich krajach, w tym w Szwajcarii, i okazuje się, że również polscy klienci doceniają naszą współpracę i chętnie korzystają z rozbudowanej oferty sklepowej naszego partnera. Sklepy Spar będą się sukcesywnie pojawiać na kolejnych stacjach Avia w całej Polsce – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie, Grupa Unimot.