Yope w Lidlu z serią kosmetyków dla rodziny Familove

Familove to wegańskie produkty dla rodzin firmy Yope, które dostępne są w stałej ofercie na wyłączność w sklepach Lidl Polska. Część dochodu ze sprzedaży kosmetyków trafia do Fundacji Happy Kids.

Firma Yope i siec handlowa Lidl Polska właśnie wprowadziły do sprzedaży rodzinną serię Familove. W sklepach sieci Lidl Polska można znaleźć trzy nowe produkty, przeznaczone dla całej rodziny, odpowiednie zarówno dla maluszków od trzeciego roku życia, jak i dorosłych. Wszystkie zawierają w składzie 98% naturalnych składników, a ich opakowania wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz nadają się do ponownego przetworzenia. Dodatkowo, produkty Familove od Yope są wegańskie, co potwierdza certyfikat fundacji Viva!

Kolejnym krokiem w kierunku społecznej odpowiedzialności jest fakt, że część dochodu ze sprzedaży sieci Familove w Lidl Polska zostanie przeznaczona na wsparcie fundacji Happy Kids, której celem jest tworzenie i prowadzenie rodzinnych domów dziecka. Aktualnie opieką organizacji objętych zostało ponad 200 dzieci.

W sklepach sieci dostępne są trzy rodzinne produkty, każdy w opakowaniu o pojemności 750 ml w cenie 21,99 zł. Klienci mają do wyboru: naturalny żel pod prysznic i płyn do kąpieli, naturalny szampon do włosów oraz naturalne mydło w płynie – wszystkie o zapachu kwitnącej bergamotki. Kosmetyki są zalecane dla dzieci powyżej 3. roku życia i zostały zaprojektowane tak, aby być możliwie jak najbardziej wydajne. Duże opakowania sprawiają, że produkty Familove starczają na dłużej.