"Piękno na twoich zasadach"

Pod takim hasłem Avon właśnie startuje z nową kampanią i przekonuje, że bycie konsultantką to coś więcej niż tylko praca - to społeczność, do której chce się należeć.

Avon już od trzech dekad wspiera kobiety w Polsce. Przez te wszystkie lata udało się stworzyć ogromną sieć społecznościową, dając możliwość pracy na własnych zasadach ponad 2 milionom Polek. W nowej kampanii marki "Piękno na Twoich zasadach" przybliża charakter pracy konsultantki i pokazuje, jak łatwo można połączyć biznes z pasją i przyjemnością.

Marka daje możliwość rozwoju zawodowego w społeczności Avon kobietom, które interesują się tematyką beauty. Dzięki pracy w Avon można zarobić dodatkowe pieniądze, robiąc to, co się kocha. To od nich samych zależy, jak i gdzie pracują – bez etatu, presji i ograniczeń.

Jak zapewnia Avon bycie konsultantką to jednak nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy. To także wyjątkowa społeczność oparta na relacjach. Konsultantka to jednocześnie koleżanka i ekspertka beauty, która po przyjacielsku doradzi i podpowie.

Wraz z rozpoczęciem pracy Konsultantka otrzymuje bezpłatny pakiet startowy i opiekę indywidualnego opiekuna. Sprzedaż może prowadzić tradycyjnie, jak również poprzez aplikację Avon On. Na każdym etapie ich kariery Avon zapewnia im szkolenia i warsztaty. Kobiety, które chcą się rozwijać zawodowo, mają możliwość prowadzenia większych zespołów.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.