Jeszcze więcej premier w Żabce

Trzy nowe propozycje marki Wycisk i kolejne oryginalne napoje.

Dla wszystkich, którzy poszukują orzeźwienia w upalne dni, Żabka przygotowała drugą odsłonę akcji "Spragnieni premier?", która potrwa do 30 sierpnia. Nie zabraknie w niej nowych odsłon znanych i lubianych napojów.

I tak w ramach akcji od 17 sierpnia w promocyjnych cenach dostępne będą najnowsze propozycje marki Wycisk: dwie nowe lemoniady – malina-agawa-bazylia i matcha tea oraz sok mango-marakuja. Przy zakupie 2 sztuk – sok za 5 zł, a lemoniady za 5,50 zł.

Druga odsłona akcji "Spragnieni premier?" będzie także obfitować w nowe napoje produkowane na wyłączność dla sieci Żabka.

Solidną dawkę nowości zapewnią napoje niegazowane Hemp Tea 250 ml w dwóch wariantach – mango i malina. Orzeźwiający zastrzyk mocy gwarantują także trzy nowe propozycje marki Tiger – Wild East o smaku truskawki, kiwi i pomelo, Wild West o smaku mandarynki, pomarańczy i yuzu oraz Dragon Fruit o smaku owoców tropikalnych; Wild West oraz Wild East w puszce 0,5 l, natomiast Dragon Fruit w klasycznej 0,25 l. Jako alternatywa dla kawy czy mocnej herbaty doskonale sprawdzi się także Monster Reserve Watermelon 500 ml o intensywnym, ale przyjemnym smaku słodkiego arbuza.

W akcji nie zabraknie też napojów witaminowych Oshee z limitowanej serii Tattoo 555 ml w dwóch odsłonach – lychee lemon i pomarańcza panamska. Pojawią się także dwa nowe izotoniki Oshee - borówkowy i malinowy.

Klienci szukających nowości, na półkach sklepów Żabka znajdą także gazowane napoje Tymbark w puszce 330 ml, w dwóch limitowanych smakach – truskawka i kiwi, oraz Coca-Colę Lime Zero Cukru 0,85 l o subtelnym, lekko kwaskowatym smaku limonki, po raz pierwszy w wersji bez cukru.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.