Lidl szykuje live show z Okrasą

Już w poniedziałek 8 sierpnia o godz. 20:00 na Facebooku, Instagramie i kanale YouTube Lidl Polska odbędzie się live show przy udziale Karola Okrasy i Agnieszki Grzelak, prowadzącej kanału poświęconego kulinariom i podróżom.

Już w poniedziałek miłośnicy podróży i azjatyckich smaków będą mieli okazję dołączyć do Street Food LIVE Show i spotkać się wirtualnie z kucharzem Karolem Okrasą, związanym na co dzień z Kuchnią Lidla, oraz Agnieszką Grzelak, znaną youtuberką oraz blogerką, przejawiającą pasję do podróży i kulinarnych odkryć. Prosto ze studia, opowiedzą oni o swoich wspomnieniach i ciekawostkach z azjatyckich podróży, odpowiadając przy okazji na pytania uczestników podczas dedykowanej sesji Q&A.

Kwintesencją programu będzie jednak oczywiście gotowanie. Duet przyrządzi krok po kroku aż trzy „uliczne” potrawy z makaronu, w tym jedną ze składnikami wybranymi podczas głosowania na Instagramie Lidl Polska. Z myślą o uczestnikach transmisji, którzy chcieliby przygotować je potem samodzielnie, Lidl przygotował też specjalną promocję. Ci z uczestników, którzy podczas streamu zeskanują kod QR, otrzymają specjalny kupon rabatowy w aplikacji Lidl Plus na produkty marki Vitasia potrzebne do przygotowania potraw.

Ale to nie wszystko. Wybrane osoby, którym dopisze szczęście, wygrają jeden z bonów na zakupy w sklepach Lidl Polska. Szczegółowe zasady konkursu zostaną ogłoszone na profilach społecznościowych sieci.

Katarzyna Pierzchała 5264 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.