Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Anja Rubik ambasadorką kampanii Chivas Regal

Celem akcji "Jak w górę, to z Wami!" jest pokazanie, że osobiste i zawodowe sukcesy zawdzięczamy nie tylko sobie, ale także pomocy tych, którzy nas wspierają i inspirują.

Kampania Chivas Regal pokazuje, że na drodze, którą podążamy, ważni są ludzie. Ambasadorką akcji została m.in. Anja Rubik – polska supermodelka i aktywistka.

"Jak w górę, to z Wami!" to kampania będąca polską adaptacją akcji "I Rise, We Rise!". Do współpracy marka zaprosiła także innych popularnych twórców. Zaproszenie przyjęli: Ten Typ Mes – znany producent i muzyk, Olga Kordys Kozierowska – prezes Fundacji Sukces Pisany Szminką, znana dziennikarka, autorka książek i coach biznesowy oraz Michał Kempa – popularny stand-uper i prezenter telewizyjny.

Już na jesieni ruszy specjalna aktywacja dla konsumentów, którzy dzięki nim będą mogli rozwijać swoje pasje. Organizatorzy mają w planach również konkursy z nagrodami.

Za koncepcje kreatywną odpowiada agencja GONG. Kampania będzie również wspierana poprzez materiały POS w punktach sprzedaży oraz działania PR.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.