Podcasty Handelextra

Dotykačka: System POS a kasa fiskalna [PODCAST]

Jak zmienia się zarządzanie sklepem poprzez system POS, jak szybko zwraca się taka inwestycja i dlaczego warto - opowiadają Jerzy Łochowski i Marcin Marciniuk, obaj z firmy Dotykačka.

Co widzi klient, a co może detalista dzięki systemowi POS. Jak dzięki niemu zarządza się sklepem, również z urlopu. O tym opowiadają Jerzy Łochowski, country manager, Dotykačka Polska i Marcin Marciniuk, product & support Manager, Dotykačka Polska.
 
Ponadto, jak zawsze, krótki przegląd newsów handlowych, czyli: cukru nie brakuje, małe placówki chętnie sprzedadzą go każdemu klientowi, Lidl i Kaufland dowożą klientów do sklepów, E. Leclerc szykuje się na skrócenie godzin działania sklepów zimą, gdy będzie brakować prądu, a Glovo chwali się, że rozwozi coraz więcej alkoholu.
 
Partnerem tego odcinka podcastu jest  Dotykačka – dostawca niezawodnego systemu kasowego dla małych i średnich firm handlowych.

Po naszą serię podcastów: Posłuchaj, co w Handlu, można sięgnąć również na Spotify, iTunes, Google Podcasts i w innych najpopularniejszych aplikacjach podcastowych. Zapraszamy