Jedyny taki Lidl w Polsce: czynny 100 godzin non stop

To nie wszystko. W budowanej właśnie placówce znajdzie się aż 18 kas samoobsługowych, a także strefa relaksu przed obiektem.

4 sierpnia rozpocznie się kolejna edycja Pol’and’Rock Festival. W tym roku odbywać się on będzie na terenie lotniska Czaplinek - Broczyno. Niezmiennie na festiwalowiczów czekać będzie rockowy sklep Lidla, w którym uczestnicy znajdą nie tylko artykuły spożywcze, ale również wszystkie niezbędne akcesoria biwakowe, jak śpiwory czy namioty.

Na festiwalu sklep Lidla będzie pracował nieprzerwanie przez ponad 100 godzin. Do dyspozycji klientów będzie 1 400 mkw. powierzchni sprzedażowej, formy płatności gotówkowe i bezgotówkowe (jak w tradycyjnych placówkach), kasy z obsługą pracowników sieci oraz aż 18 kas samoobsługowych.

Dodatkowo przed sklepem rozłożone zostaną parasole, leżaki oraz stoliki z możliwością darmowego ładowania elektroniki, z których skorzystać będzie mógł każdy uczestnik Festiwalu.

Festiwal potrwa do soboty 6 sierpnia, ale polowy sklep sieci – Rockowa Wyspa Lidla – będzie otwarty już od wtorku 2 sierpnia, a zamknięty zostanie dopiero w niedzielę 7 sierpnia.

Ceny w polowym Lidlu, zaznacza operator, są dokładnie takie jak w każdym innym obiekcie Lidl Polska, a z aplikacją zakupową Lidl Plus na uczestników Festiwalu czekają specjalne kupony rabatowe. Wystarczy wybrać w aplikacji rockowy sklep jako domyślny, a dedykowane kupony tylko dla uczestników Festiwalu pojawią się w zakładce „kupony”.  

- Lidl przyzwyczaił nas już do tego, że w samym środku festiwalowego pola, stawia swój polowy sklep, który jest wypełniony produktami spożywczymi i niezbędnymi akcesoriami. Sklep jest absolutnie kolorowy i jedyny w swoim rodzaju – komentuje Jurek Owsiak, twórca i pomysłodawca Festiwalu.

Lidl rozpoczął już prace budowlane, aby w dniu otwarcia, 2 sierpnia, być gotowym na pierwszych uczestników.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.