InPost powiększa swój zarząd

Izabela Karolczyk-Szafrańska, dyrektor marketingu InPostu awansowała do zarządu firmy. Stanowisko w zarządzie obejmie także Szymon Walach, wcześniej przez lata związany z PKO BP.

Izabela Karolczyk-Szafrańska, dyrektor marketingu InPostu, operatora największej w kraju sieci paczkomatów, wchodzi do zarządu Integer.pl – spółki zarządzającej działalnością Grupy InPost w Polsce.

Jako group marketing director będzie odpowiadać za międzynarodową strategię marketingową i rozwój marek w grupie. Karolczyk-Szafrańska dołączyła do InPostu w 2018 r. jako dyrektor marketingu.

Jednocześnie do struktur grupy InPost dołącza Szymon Walach, który obejmuje stanowisko w zarządzie i będzie odpowiadał za strategię i digital w Grupie InPost. Szymon Walach wcześniej przez prawie 12 lat związany był z PKO BP, a także m.in. firmą BLIK.

InPost ma w Polsce prawie 17 tys. paczkomatów, w zeszłym roku za 513 mln euro przejął francuską firmę Mondial Relay, co było największą polską prywatną inwestycją zagraniczną.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.