Czyste Tatry razem z Biedronką

W piątek i sobotę, 1 i 2 lipca, na tatrzańskich szlakach odbędzie się wielkie sprzątanie.

Wolontariusze i miłośnicy gór będą sprzątać Tatrzański Park Narodowy w ramach 11. edycji projektu Czyste Tatry, którego partnerem już po raz czwarty jest sieć Biedronka.

Ponadto w Zakopanem, na Górnej Równi Krupowej, na dwa dni powstanie miasteczko edukacyjne, którego działalność połączona zostanie z wielkim sprzątaniem szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego. Szczegółowy plan wydarzenia znajduje się pod adresem: czystapolska.org.pl.

Wszyscy odwiedzający ekologiczne miasteczko edukacyjne towarzyszące projektowi, będą mieli okazję wejść do wnętrza prawdziwej śmieciarki. Miecia – to niezwykła śmieciarka z interaktywną wystawą w środku, która odkrywa tajemnice recyklingu plastikowych butelek. Najmłodsi będą mogli skorzystać z tarasu widokowego oraz zjeżdżalni. Zaraz po wydarzeniu Miecia ruszy w trasę nad polskie wybrzeże Bałtyku.

Od 16 lipca Biedronka – partner akcji – zaprasza swoich klientów do spotkania z tą wyjątkową śmieciarką na parkingach sklepów Biedronka m.in. w Kołobrzegu, Łebie i Helu.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.