HalfPrice otwiera salon w Dekadzie Nysa

Tym samym koncept w kategorii off-price należący do Grupy CCC, dołącza do grona najemców galerii. Klienci mogą korzystać z oferty marki od 30 czerwca.

Nowy salon zajął powierzchnię ponad 1200 mkw. i wzmocni ofertę najemców wielobranżowych w Dekada Nysa.

HalfPrice proponuje klientom produkty światowych marek w atrakcyjnych cenach z kategorii: buty, odzież, akcesoria sportowe, zabawki oraz tekstylia i produkty do wyposażenia domu.

W związku z pojawianiem się nowego salonu w galerii, zmianie uległa lokalizacja sklepu marki CCC, który został przeniesiony obok salonu Douglas.

– Kategoria marek działających w koncepcie off-price staje się coraz bardziej popularna na całym świecie, w tym w Polsce i zdobywa uznanie wśród konsumentów. Cieszymy się, że do grona najemców Dekada Nysa dołącza HalfPrice – marka z polskimi korzeniami, uznawana za nasz rodzimy odpowiednik TK Maxx, która ma bardzo zróżnicowaną i jednocześnie przystępną cenowo ofertę. W Dekada Nysa dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na potrzeby klientów i urozmaicać tenant-mix naszej galerii, a otwarcie kolejnego, nowego salonu doskonale wpisuje się w tę strategię. Pojawienie się HalfPrice z pewnością ucieszy odwiedzających nas klientów – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa.

Oferta Galerii Dekada Nysa stale się powiększa, obecnie klienci korzystają już z około 60 sklepów znanych i lubianych marek, które znajdują się na powierzchni 20 tys. mkw. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Nysy. Klienci Galerii Dekada Nysa mają do dyspozycji parking podziemny z 400 miejscami postojowymi.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.