Ginexid. Ginekologiczna pianka oczyszczająca

Odpowiedź na wszystkie intymne, kobiece dylematy.

Ginekologiczna pianka oczyszczająca Ginexid to produkt do codziennej higieny intymnej. Jej niezwykle łagodna i skuteczna receptura została stworzona na bazie naturalnych składników.

W składzie znajduje się m.in. „złoto Indian”, czyli wyciąg z oczaru, który działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz przyspiesza gojenia drobnych otarć i podrażnień. A zawarte w nim garbniki pozostawiają przyjemne uczucie świeżości na skórze. Właściwości ekstraktu z rumianku nie trzeba reklamować, są powszechne znane, ale na wszelki wypadek przypominamy: to tradycyjne remedium stosowane od stuleci w leczeniu stanów zapalnych. Doskonale oczyszcza, regeneruje, ma silne właściwości kojące i bakteriostatyczne.

W piance działa także chloreheksydyna, antyseptyk o szerokim spektrum  i naukowo udokumentowanej skuteczności w leczeniu zakażeń bakteryjnych i grzybiczych. Natomiast o długotrwałe uczucie świeżości dba mentol, który także działa znieczulająco i zmniejsza podrażnienie błoń śluzowych.

Pianka Ginexid skutecznie ogranicza nieprzyjemne odczucia i zapach, a co najważniejsze nie tylko działa antyseptycznie, ale także wzmacnia naturalny system obrony błon śluzowych. Dopełnieniem łagodnego, naturalnego składu jest specjalnie dobrana konsystencja.

Pianka jest niezwykle wydajna. Wystarczy porcja wielkości ziarenka grochu lub fasoli, by dokładnie oczyścić okolice intymne.

Cena za 150 ml wynosi 25 zł.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.