Sławno i Hajnówka - tu debiutuje Lidl w tym tygodniu

30 czerwca Lidl otworzy swoje pierwsze obiekty w Sławnie oraz w Hajnówce. Według monitoringu HandelExtra.pl po tych otwarciach operator będzie miał w Polsce 818 sklepów.

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Hajnówce, przy ulicy 3 Maja 59 S ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1070 mkw. W obiekcie pracę znalazło 20 osób. W dniu otwarcia na klientów czekają atrakcje, m.in. grill, kawa parzona przez baristów, animacje dla dzieci oraz promocje.

W czwartek 30 czerwca ruszy też pierwszy sklep sieci Lidl w Sławnie. Powstał on przy ulicy Polanowskiej 16. Jego powierzchnia jest porównywalna do hajnowskiego obiektu (1074 mkw.), a pracę znajdzie tu 17 osób. W czwartek sklep będzie kusić klientów kawą parzoną przez baristów, popcornem, dmuchanym zamkiem z kulkami, a także różnorodnymi animacjami dla najmłodszych.

W każdym z tych sklepów zastosowano ekologiczne rozwiązania, które mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu i uczynienie go energooszczędnym.

Według monitoringu HandelExtra.pl otwarciach Lidl będzie miał 818 sklepów w Polsce. W tym roku sieć obchodzi jubileusz 20-lecia obecności w naszym kraju.

Katarzyna Pierzchała 5265 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.