Biedronka zaprasza rodziców z dziećmi na lody

24 czerwca to oficjalny koniec roku szkolnego. Z tej okazji sieć przygotowała dla uczniów i ich rodziców wyjątkową promocję.

W dniu zakończenia roku szkolnego rodzice i ich pociechy będą mogli skorzystać z oferty lodów na patyku marki Marletto w promocji 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka. Limit dzienny to cztery sztuki – udzielony rabat będzie równy wartości dwóch tańszych produktów.

Smakosze lodów mają do wyboru cały wachlarz smaków z oferty produktów marki Marletto m.in. waniliowe z migdałami (w opcji z białą lub ciemną czekoladą), klasyczne z polewą z ciemnej czekolady, o smaku słonego karmelu, truskawkowe, malinowe czy jagodowe z polewą z belgijskiej czekolady. 

Ponadto do 26 czerwca fani lodów Marletto mogą skorzystać z promocji na zakup lodów i sorbetów w opakowaniach familijnych (1000 ml). Przy zakupie dwóch produktów, na jednym paragonie, zostanie udzielony rabat w wysokości 30% ceny tańszego z nich.

Na uwagę zasługują także rożki Marletto, które do końca tygodnia (tj. 26 czerwca) zostały objęte promocją 3+1 gratis. Przy zakupie czterech produktów (na jednym paragonie) zostanie udzielony rabat w wysokości najtańszego z nich. Produkty można dowolnie mieszać. Wśród dostępnych wariantów do wyboru są m.in. smaki: słony karmel, biała czekolada z migdałami, truskawkowe, orzech włoski i czekoladowe.

Dodatkowo w dniu 24 czerwca z okazji zakończenia roku szkolnego do każdego zamówienia w ramach ekspresowej dostawy BIEK w aplikacji Glovo dołączony zostanie losowo wybrany Swojak.

Joanna Hamdan 13848 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.