Nowości w ofercie Lidla

Od 17 czerwca w asortymencie sieci miłośnicy owoców morza znajdą mule w białym winie. Ponadto od 30 czerwca w sklepach sieci ponownie będzie dostępny wielofunkcyjny robot kuchenny Monsiuer Cuisine Smart.

Śródziemnomorskim małżom towarzyszyć będzie białe wytrawne wino Palava z podwrocławskiej Winnicy Niemczańskiej. W ten sposób Lidl Polska promuje lokalne wino najwyższej jakości, idealnie nadające się do gotowania.

Mule w białym winie z polskiej winnicy będą dostępne w ramach czasowej oferty czerwca w cenie 23,90 zł za opakowanie.

Ponadto od czwartku 30 czerwca do soboty 2 lipca w sklepach sieci ponownie będzie dostępny wielofunkcyjny robot kuchenny Monsiuer Cuisine Smart.

Urządzenie z funkcją Wi-Fi (SilverCrest 2499 zł) posiada 11 funkcji: gotowania, gotowania na parze, siekania, ważenia, emulgowania, zagniatania, rozdrabniania, mieszania, smażenia, sous vide oraz wolnego gotowania.

Model nowej generacji Monsieur Cuisine Smart różni się od poprzedniej wersji – ma jeszcze większą moc (1050 W – moc gotowania + 1000 W – moc miksowania), jest jeszcze bardziej intuicyjny w obsłudze, posiada większy, 8-calowy wyświetlacz o jeszcze lepszej rozdzielczości, a także daje nowe możliwości: pozwala tworzyć tygodniowe plany posiłków z funkcją dostosowania porcji, oraz przygotowywać listy zakupów. Urządzeniem można również sterować głosem za pomocną Asystenta Google, komunikując się w języku angielskim (przy aktywnym połączeniu WLAN).

Robot może być źródłem kulinarnych inspiracji, a samo gotowanie staje się naprawdę łatwe, dzięki dostępowi do ponad 600 przepisów z instrukcją video krok po kroku. Co więcej, przepisy można udostępniać w social mediach – na Facebooku i Instagramie.

Robot składa się z kilku części: pokrywy, wkładki do gotowania na parze, nasadki do gotowania na parze, wkładu do gotowania, pojemnika ze stali szlachetnej do mieszania oraz nowego, ergonomicznego uchwytu, który umożliwia trzymanie pojemnika jedną ręką. Ponadto, w zestawie znajdziemy szpatułkę ze zdejmowaną silikonową końcówką, pokrywkę z otworem do napełniania i dozownikiem, a także wkładkę z ostrzami i nasadkę do mieszania.

Joanna Hamdan 13848 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.