Lisek.app startuje ze swoją ofertą na Helu

Lisek.App rozpoczyna projekt pod hasłem: Najszybsze zakupy na plażę, czyli zakupy z błyskawiczną dostawą w wakacyjnych kurortach Półwyspu Helskiego.

W 2021 r., według GUS, nad polskim morzem w okresie lipiec–sierpień spędziło wakacje prawie 2 mln turystów, a najpopularniejszą destynacją na Helu według nocowanie.pl były Chałupy. W 2022 r., pomimo trudnych warunków ekonomicznych, nadal najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym w Polsce ma być polskie morze - województwa pomorskie i zachodniopomorskie cieszą się największym zainteresowaniem - ponad 70% zapytań dotyczy tych obszarów.

To dlatego w te wakacje Lisek dostarczy zakupy do turystów w Chałupach, Kuźnicy, Jastarni i Juracie. Zakupy będzie można zamawiać zarówno na pinezkę - na plażę, pod namiot, do kampera, jak i pod konkretny adres - do hotelu czy apartamentu. Zakupy będzie można zamówić przez aplikację Lisek.app lub stronę sklep.lisek.app (działającą na desktopie).

Lisek będzie dowoził zakupy rowerami i skuterami elektrycznymi na terenie Juraty, Jastarni, Kuźnicy aż do Chałup. Zamówienia będą dostarczane do klientów 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 - 24.00 oraz od czwartku do niedzieli w godzinach 08.00 - 01.00.

Zakupy na Helu realizowane będą do końca września. Partnerami projektu są marki: Big Milk, Ben & Jerry's z grupy Unilever; Pepsi, Lipton i Lay's z grupy PepsiCo; Karmi 0,0%, Carlsberg Pilsner 0,0% i Somersby 0,0% z Grupy Carlsberg oraz Sokołów i Faktoria Win.

Lisek.App to polski start-up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Lisek działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu. Aplikacja Lisek.app przekroczyła liczbę 600 000 pobrań na telefony z systemami Android i iOS. Lisek dociera do ponad 3,5 pół miliona Polaków.

Ilona Mrozowska 4596 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.