Butcher’s Pet Care. Butcher’s Original

Nowa linia karm dla psów.

Butcher’s Pet Care wprowadza do Polski nową linię produktów. Wszystkie receptury Butcher’s Original mają tylko naturalne składniki, są bezglutenowe i zawierają między innymi naturalny psi superfood, żwacz wołowy. Wszystkie też mają proste i czytelne składy. Nowe karmy będą dostępne w sześciu różnych wariantach smakowych, dopasowanych zarówno do potrzeb psów dorosłych jak i szczeniąt.

Nowe portfolio Butcher’s wyróżnia się również różnorodnością, jeżeli chodzi o konsystencję produktu: są mięsne kawałki w sosie, w galaretce a także w formie pasztetu. Kawałki w sosie są bogate w błonnik i witaminy, których źródłem są świeże warzywa wykorzystywane do produkcji sosu. Kawałki w galarecie mają dodatki podrobów, nerek lub wątroby, dzięki czemu zawierają witaminy oraz oleje bogate w kwasy Omega-3 i Omega-6 wykazujące właściwości przeciwzapalne, wspierające psi układ odpornościowy, pracę serca, mózgu oraz stan skóry i sierści.
Dwie karmy Junior, przeznaczone specjalnie dla psów młodych, cechuje również zawartość DHA, ważnego kwasu tłuszczowego Omega-3, który wspiera on funkcje poznawcze.
 
Butcher’s Original pojawi się na półkach sklepowych na już w lipcu tego roku.
Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.