Tarczyński. Linia Exclusive i Exclusive Paluszki

Z nowymi smakami.

W maju do oferty linii Exclusive dołączyły kabanosy Tarczyński Exclusive chilli & ser – wytrawna przekąska powstała z połączenia obu tych smaków, jakiego na rynku jeszcze nie było.

To kolejny przykład innowacyjnego podejścia marki i propozycja, która sprawdzi się idealnie zarówno w czasie letnich podróży, jak również podczas filmowego wieczoru w domu.

Nowością dostępną w sprzedaży od 23 maja, są również kabanosy Tarczyński Exclusive Paluszki chilli i Tarczyński Exclusive Paluszki z indyka.

Te wyjątkowo cienkie i aromatyczne produkty są sprzedawane w innowacyjnych, stojących opakowaniach, posiadających strunowe zamknięcie, które - jak zapewnia marka Tarczyński - oferuje jako jedyna na rynku. Możliwość otwarcia i ponownego zamknięcia zapewnia konsumentom wygodę przechowywania i transportu, dzięki czemu kabanosy-paluszki idealnie sprawdzą się chociażby podczas wakacyjnych wyjazdów.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.