Biedronka w lecie: sklepy 24 h, warzywniaki, biedronkobusy

W lecie Biedronka uruchamia wraz z Glovo punkty odbioru zamówień na plażach, specjalny autobus, zewnętrzne warzywniaki i mobilne ciężarówki wyprzedażowe. Sieć wydłuża też prace wybranych sklepów.

Biedronka w sezonie letnim nie odpoczywa, ale pracuje pełną parą. W ramach usługi BIEK (w aplikacji Glovo) klienci tej sieci mogą zamówić produkty w plener, a dokładnie do trzech punktów odbioru znajdujących się na plażach Brzeźno i Jelitkowo. Produkty na pinezkę w tym sezonie jako pierwszy zaczął dowozić Lisek.app oraz, choć tylko w Warszawie, Żabka Jush.

Ale to klientów Biedronki czeka najwięcej nowych możliwości w tym sezonie. Od 1 lipca do 31 sierpnia sklepy tej sieci w nadmorskich miejscowościach turystycznych wyposażone będą w zewnętrzne warzywniaki, dzięki któremu klienci będą mogli je kupić bez wchodzenia do środka sklepu.

Lokalizacje sklepów z zewnętrznymi warzywniakami:

- ul. B. Chrobrego 4, 76-032 Mielno
- ul. Wyzwolenia 8, 78-131 Dźwirzyno
- ul. B. Chrobrego 18, 78-111 Ustronie Morskie
- ul. J. Słowackiego 8A, 72-420 Dziwnów

Wcześniej, bo już od 27 czerwca do 22 sierpnia wypoczywający w Łebie będą mogli skorzystać natomiast ze specjalnego autobusu, którym dojadą do sklepu położonego na obrzeżach miasta. Pojazd jest oznaczony i kursuje w godzinach popołudniowych codziennie, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

Podobnie jak w latach poprzednich do mniejszych miejscowości wyruszyły już z kolei Mobilne Outlety Biedronki - od drugiej połowy czerwca do końca lipca bieżącego roku naczepy wyprzedażowe będą obecne w 16 sklepach.

Dodatkowo, przed 54 sklepami w różnych częściach kraju staną namioty wyprzedażowe, wypełnione wszelkiego rodzaju rozmaitościami przemysłowymi, a 11 sklepów zlokalizowanych w miejscowościach nadmorskich czynnych będzie całą dobę, z wyjątkiem niedziel niehandlowych.

Ilona Mrozowska 4589 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.