Amazon Prime Day teraz także w Polsce

Coroczne światowe wydarzenie w naszym kraju po raz pierwszy odbędzie się 12 i 13 lipca i umożliwi klientom Prime dostęp do tysięcy produktów w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Prime Day to wydarzenie zakupowe przeznaczone dla klientów Prime, które zapewnia dostęp do okazji na zakup produktów najpopularniejszych światowych marek, a także z dużych zniżek na tysiące produktów od małych i średnich firm.

Amazon Prime Day odbędzie się 12 i 13 lipca, dając polskim klientom po raz pierwszy szansę udziału w tym corocznym światowym wydarzeniu na Amazon.pl.

Podczas Prime Day klienci będą mogli skorzystać ze zniżek na wybrane produkty, w tym gadżety i elektronikę od Apple, Sony, Huawei, Harman, Logitech i Bose, zabawki od Lego i Mattel, artykuły do domu i kuchni firm Philips, Bosch, Finish, Electrolux, Tefal i Gerlach, odzież i obuwie, między innymi marek Crocs, Ecco i LEVI's, a także artykuły kosmetyczne od Nivea, Bambino, Dove i wiele innych.

Klienci będą mogli też wybierać spośród tysięcy okazji od partnerów handlowych Amazon, w tym polskich: Ochnik, Wojas, Zwieger, Eveline Cosmetics, SFD Nutrition, AmeliaHome, DecoKing, Beltimore, Wozinsky, Betlewski, Leki czy Movino.

Każdy, kto nie jest jeszcze klientem Prime, może wypróbować subskrypcję za darmo i wziąć udział w Prime Day, rozpoczynając 30-dniowy okres próbny.

Trwający 48 godzin festiwal okazji organizowany jest na całym świecie – w Polsce, Austrii, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Portugalii, Singapurze, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA i również po raz pierwszy w Szwecji. Jeszcze tego lata wydarzenia Prime Day zostaną zorganizowane w Indiach, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także po raz pierwszy w Egipcie.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.