Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Rajska Cytrynówka

W nowej odsłonie.

Rajska Cytrusówka – wyróżniona tytułem Najlepszej Innowacji 2020 r. – powiększa ofertę o kolejny innowacyjny wariant.

Nowa odsłona Rajskiej Cytrusówki – Rajska Cytryna, to podwójny cytrynowy smak. Sekretem wyjątkowości Rajskiej Cytryny jest połączenie dwóch odmian cytryn: kwaśnej i słodkiej, które gwarantuje doskonały balans smaku. Początkowa kwaskowatość przechodzi w słodki finisz. Zaś słoneczna barwa oraz naturalna mętność Rajskiej Cytryny przywodzi na myśl sok ze świeżo wyciskanych cytryn. To podwójnie cytrynowy i orzeźwiający smak.

Cytrusówka Rajska Cytryna dostępna jest od kwietnia w sklepach handlu tradycyjnego i nowoczesnego. Rajską nowość można nabyć w butelkach o pojemności 100, 200 i 500 ml. Rekomendowana cena Rajskiej Cytryny w kanale sprzedaży tradycyjnej to 6,99 zł za 100 ml, 13,99 zł za 200 ml i 25,99 zł za 500 ml.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.