Sklepy Tefal z oprogramowaniem Lease Commander

Rozwiązanie wspiera zarządzanie najmem 27 placówek marki.

Groupe SEB Polska prowadząca sklepy pod logo Tefal rozpoczęła korzystanie z polskiego oprogramowania Lease Commander opracowanego przez kancelarię Causa Finita Szczepanek i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

System porządkuje informacje z umów najmu i dostarcza wiedzy potrzebnej do zarządzania lokalizacjami. Jak wskazują twórcy, rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem i raportowaniem danych z dokumentów najmu. Groupe SEB Polska korzysta z nowej wersji 4.0 Lease Commander wprowadzonej właśnie na rynek.

System informatyczny Lease Commander został stworzony przez rzeszowskich prawników z Causa Finita oraz firmę informatyczną Appgo. Aplikacja jest rozwiązaniem klasy SaaS i nie wymaga po stronie klienta ani instalacji ani budowy dedykowanej infrastruktury. Nie tylko pozwala na szybkie i intuicyjne zarządzanie umowami najmu, ale także umożliwia zebranie w jednym miejscu istotnych warunków biznesowych ze wszystkich umów oraz zestawienie ich ze sobą. Z systemu Lease Commander można korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Marka Tefal jest częścią portfolio Groupe SEB, do której należą również m.in. marki Krups, WMF, Moulinex, Rowenta i Lagostina. Firma jest producentem małego AGD i wyposażenia kuchni. W swojej ofercie Tefal ma m.in.: garnki, patelnie, urządzenia do gotowania i prasowania, odkurzacze czy oczyszczacze powietrza. Każdego roku na rynku pojawia się ponad 250 nowych produktów Tefal. Obecnie firma działa w ponad 150 krajach, w tym w Polsce. Na całym świecie Tefal zatrudnia ponad 30 tysięcy ludzi. W Polsce firma sprzedaje swoje produkty online oraz w 27 sklepach stacjonarnych.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.