Lisek otworzył e-sklep

Teraz duże zakupy z błyskawiczną dostawą można zrobić także poprzez stronę www.

W ofercie online Liska dostępne są produkty z szerokiej oferty sklepu: pieczywo, owoce i warzywa, napoje, nabiał i sery, mięso, wędliny i ryby, ryże, kasze i makarony, jak również słodycze, kisiele i budynie, przekąski, gotowe dania, lody czy napoje z procentami w wybranych lokalizacjach. Osoby dbające o formę i z nietolerancjami pokarmowymi znajdą w Lisku zdrową żywność, produkty regionalne, bio, bez laktozy i glutenu, a także artykuły dla dzieci, akcesoria, kosmetyki, środki czystości i produkty dla zwierzaków.
 
Sklep Liska jest rozwiązaniem dla osób, które zakupy wolą robić online niż w aplikacji mobilnej. Sama usługa niezależnie od wybranej formy składania zamówienia pozostaje bez zmian. Zakupy zrobione za pośrednictwem strony będą dostarczane w kilkanaście minut, podobnie jak zamówienia składane w aplikacji. Lisek jest pierwszym sklepem z branży zakupów błyskawicznych w Polsce, który uruchomił sklep online.
 
Lisek.App to polski start-up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu. Polski start-up tylko w pierwszym kwartale wygenerował przychód o 300% większy niż w całym 2021 roku. Stało się tak mimo wygaśnięcia pandemii, która była często wskazywana jako najważniejszy czynnik popularności zakupów z błyskawiczną dostawą.
 
Aplikacja Lisek.app w marcu tego roku przekroczyła liczbę ponad pół miliona pobrań na telefony z systemami Android i iOS. Lisek dociera do ponad 3,5 mln Polaków.
Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.