Kaufland w Brodnicy przeszedł modernizację

W jej ramach wprowadzonych zostało wiele udogodnień ułatwiających klientom dokonywanie zakupów.

W zmodernizowanym sklepie w Brodnicy klienci mogą korzystać z wielu cyfrowych rozwiązań. Należą do nich m.in.  panele dotykowe, które pozwalają zarejestrować kartę Payback, sprawdzić stan punktów i aktywować specjalne kupony, a przy ladzie obsługowej zapoznać się ze składem produktów oferowanych na wagę.

W markecie odnowiono także ladę obsługową, przy której można zakupić świeże produkty mięsne, sery i gotowe przekąski, a także skorzystać z fachowej porady personelu. Sklep wyposażono również we własną wędzarnię. W placówce znajduje się także Strefa Świadomego Odżywiania, w której klienci znajdą produkty przeznaczone dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, w tym artykuły z niską zawartością cukru, produkty bezglutenowe, a także wegańskie i wegetariańskie.

Dla wygody osób preferujących płatności bezgotówkowe zamontowano kasy samoobsługowe. W sklepie wyremontowano także toalety i pomieszczenie dla matki z dzieckiem oraz zamontowano nowe szafki depozytowe. Osoby chcące skorzystać z pomocy personelu otrzymają wsparcie w odnowionym punkcie informacji klienta. Na terenie całego marketu kupujący mają także dostęp do darmowego Internetu.

Z troski o środowisko naturalne w sklepie Kaufland wdrożono szereg rozwiązań przyjaznych planecie – w nowym markecie zainstalowano energooszczędne oświetlenie LED. Ponadto klienci, którzy do tej pory oddawali kaucjonowane butelki w punkcie informacyjnym, od teraz będą mogli zrobić to za pomocą specjalnego automatu, który po zwróceniu butelek wygeneruje bon do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci.

Z okazji otwarcia odnowionego sklepu Kaufland przygotował specjalne atrakcje dla kupujących. Jedną z nich jest konkurs Koło Szczęścia, w którym można wziąć udział w czwartek 2 czerwca, w godzinach 10:00-18:00, okazując paragon za zakupy o wartości minimum 100 zł. W puli nagród są przede wszystkim produkty marek własnych Kaufland, takich jak K-Favourites (produkty spożywcze z wyselekcjonowanych składników), K-Bio (żywność ekologiczna), Liv&Bo (artykuły dekoracyjne inspirowane Skandynawią) oraz bevola (artykuły do pielęgnacji i higieny dla całej rodziny). Ponadto w dniach 2-8 czerwca klienci zmodernizowanej placówki będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej – ceny wybranych produktów zostały obniżone nawet o 40%.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.