Dotykačka 15,6" - nowy tablet kasowy

Debiutujący w ofercie Dotykački w Polsce tablet kasowy to nie tylko duży i czytelny ekran dotykowy, ale także ultraszybki procesor, rozbudowane możliwości komunikacyjne oraz duża liczba portów dla urządzeń i akcesoriów.

Model ma responsywny ekran o przekątnej 15,6” i rozdzielczości full HD, za którym kryje się ultraszybki, czterordzeniowy procesor ARM, dysk flash o pojemności 16GB, moduły łączności Ethernet, Wi-Fi i Bluetooth oraz aż 5 portów USB, umożliwiających podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów – bez potrzeby użycia dodatkowych hubów i przejściówek. Całość zamyka solidna obudowa o ponadczasowej stylistyce. Nowa Dotykačka jest dostarczana w komplecie z metalowym stojakiem.

- Większy ekran dotykowy tabletu kasowego to wygodniejsza praca z systemem POS, więcej przydatnych informacji do wyświetlenia i sprawniejsza obsługa klientów – mówi Marcin Marciniuk, product & support manager w Dotykačka.

Jego zdaniem nowy tablet kasowy Dotykačka przypadnie do gustu zarówno debiutantom kupującym swoje pierwsze urządzenia kasowe, jak i przedsiębiorcom ze stażem, dysponującym już drukarką fiskalną lub terminalem płatniczym.

- Bez problemu podłączą do niego wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria, tworząc zestaw kasowy idealnie dopasowany do potrzeb swojego biznesu – tłumaczy ekspert.

Tablet Dotykačka 15,6” będzie wkrótce dostępny u autoryzowanych sprzedawców rozwiązań Dotykačka w referencyjnej cenie 1749 zł netto.

Dotykačka jest dostawcą systemu POS online dla małych i średnich firm gastronomicznych, handlowych, turystycznych i usługowych. Firma powstała w 2015 roku i jest obecnie jednym z europejskich liderów na rynku nowoczesnych systemów kasowych.

Grupa Dotykačka s.r.o., z główną siedzibą w czeskiej Pradze, wraz z firmą macierzystą Solitea obsługuje ponad 30 tys. komercyjnych użytkowników Europie.

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.