IKEA łączy siły z Warszawą

W maju IKEA Targówek oraz IKEA Janki we współpracy z Centrum Handlowym Wola Park uruchamiają kampanię na rzecz świadomości ekologicznej Warszawiaków.

IKEA Targówek razem z IKEA Janki oraz Wola Parkiem wspólnie będą inspirować do życia w bardziej zrównoważony sposób. Chcą to osiągnąć zarówno za pomocą oferowanych w Wola Parku usług, jak i przyjaznego środowisku asortymentu IKEA. Kampania będzie również okazją do zapoznania klientów z pozostałymi działaniami, jakie podejmuje marka dla dobra planety.

Podczas trwania akcji w dniach 23 maja - 18 czerwca na klubowiczów IKEA Family czekać będzie specjalna promocja –15% na wybrane produkty, które pozwolą zadbać o środowisko (m.in. klopsiki roślinne HUVUDROLL ze sklepiku szwedzkiego IKEA, podkładka LÄTTAD wykonana z trawy morskiej, butelka z kapslem KORKEN, pudełko z aksamitnej tkaniny DRÖNA czy wypełniona włóknami kanalikowymi poduszka SKOGSFRÄKEN). Okazji nie zabraknie też w dziale Circular Hub, gdzie od 30 maja do 4 czerwca będzie można skorzystać z dodatkowego rabatu 15% od ceny na metce.

W tym samym czasie we Współdzielniku – miejscu spotkań lokalnej społeczności w Wola Parku, odbędzie się wiele ciekawych warsztatów, takich jak:

  • 28 maja – Tradycyjne zero waste – etnograficzne warsztaty dla dzieci,
  • 3 czerwca – Warsztat naprawczy – skorzystaj z pomocy wolontariusza,
  • 4 czerwca – Kiedyś koszulka, teraz korale – biżuteria ze starych t-shirtów,
  • 10 czerwca – Warsztat naprawczy,
  • 11 czerwca – Świadoma pielęgnacja włosów – ręczny wyrób szamponów w kostce.

Będzie można także obejrzeć ekspozycję produktów IKEA „Lepszych dla Planety”, a w każdą sobotę otrzymać zaproszenie na obiad w cenie 1 zł do Restauracji IKEA Janki lub Restauracji IKEA Targówek.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.