Galeria Mokotów zmienia nazwę 

Warszawska Galeria Mokotów należąca do Unibail-Rodamco-Westfield, jako drugie centrum handlowe w Polsce, dołączy pod koniec września do grona centrów handlowych Westfield, przyjmując nazwę Westfield Mokotów.

Pierwszym centrum handlowym, które zmieniło nazwę na Westfield była Arkadia (we wrześniu 2019 r.). Natomiast wprowadzenie marki Westfield w całej Europie kontynentalnej zostało ogłoszone, gdy Unibail-Rodamco nabyło Westfield w 2018 r., tworząc Unibail-Rodamco-Westfield, czołowego światowego dewelopera i operatora flagowych lokalizacji handlowych.

Teraz Unibail-Rodamco-Westfield (URW) ogłosiło swoje plany związane z dalszą ekspansją marki Westfield i rebrandingiem. Tej jesieni zmianę nazwy przejdą trzy europejskie centra handlowe: Parquesur w Madrycie, Taby Centrum w Sztokholmie oraz jedno z najpopularniejszych centrów w Polsce – Galeria Mokotów w Warszawie. 

Przy okazji rebrandingu na klientów czekać będą różne "atrakcje i wydarzenia", o których zarządca będzie informował na bieżąco.

Zmiany są kontynuacją rozwoju marki Westfield w Europie.

Obecnie Grupa Unibail-Rodamco-Westfield jest właścicielem i operatorem 84 centrów handlowych, w tym 53 flagowych obiektów w najbardziej dynamicznych miastach Europy i Stanów Zjednoczonych. Firma jest obecna na dwóch kontynentach i w 12 krajach. 

Ilona Mrozowska 4589 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.