Bethru wchodzi na rynek

To nowa marka bliższych naturze środków czyszczących.

Bethru to marka tabletek do czyszczenia domu, które po rozpuszczeniu w wodzie stają się naturalnym detergentem. Nie zawierają drażniącej chemii, są odpowiednie dla wegan, stworzone na bazie komponentów roślinnych. 92% składu to składniki pochodzenia naturalnego.

Bethru to trzy linie: niebieska zadba o czystość luster i szkła, różowa upora się z osadami i nieczystościami w łazience, a żółta sprawdzi się w przypadku wszystkich powierzchni.

Każdy zestaw startowy zawiera także butelkę. Ten wielorazowy produkt jest bazą do przygotowania wybranego płynu. Wystarczy wlać odpowiednią ilość wody, wrzucić musującą tabletkę z wybranej linii Bethru, poczekać do całkowitego rozpuszczenia i gotowe. Butelka, dzięki swojemu unikalnemu atomizerowi rozpyla środek czyszczący tworząc mgiełkę idealnie osadzającą się na czyszczonej powierzchni. Została zaprojektowana tak, by poza funkcjonalnością, cieszyła także oko domowników. To sprawi, że półka z detergentami nabierze zupełnie innego stylu.

Marka Bethru postawiła również na maksymalne ograniczenie plastiku. Saszetki Flow-Pack, w których znajdują się gotowe do rozpuszczenia tabletki czyszczące, wykonane zostały w 100% z papieru, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające zastosowanie ekologicznych surowców.

Zamawiając zestaw Bethru zostanie on dostarczony przez kuriera w kartonie z papierowym wypełnieniem i minimalną wolną przestrzenią pomiędzy produktami by możliwie ograniczyć gabaryty paczki.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.