Duże zmiany w e-sklepie Auchan Polska

Auchan poinformowało swoich klientów, że wkrótce nastąpią zmiany w sklepie internetowym zakupy.auchan.pl. W ofercie e-commerce znajdą się nowe kategorie produktów niespożywczych, np. sprzęt RTV i AGD, w tym towary wielkogabarytowe.

Asortyment produktów w sklepie online będzie poszerzony. W ofercie e-commerce znajdą się nowe kategorie produktów niespożywczych, np. sprzęt RTV i AGD, w tym towary wielkogabarytowe, które będzie można zamówić zarówno w dostawie własnej Auchan, odbiorze osobistym, jak i w dostawie kurierskiej.

Natomiast trwałe artykuły spożywcze i asortyment małogabarytowy, np. środki czystości i higieny osobistej, mały sprzęt elektroniczny, małe AGD i RTV, zabawki, inne artykułu przemysłowe oraz świeże i mrożone artykuły spożywcze dostępne będą tylko w dostawie własnym transportem Auchan i w odbiorze osobistym.

Zmiany wejdą w życie 14 dni od przesłania informacji do klientów, chyba że wcześniej zaakceptują oni go za pomocą odpowiedniej opcji udostępnionej na stronach sklepu zakupy.auchan.pl.

Auchan już ponad 10 lat temu, jako jedna z pierwszych sieci w Polsce, wprowadziło w Warszawie usługę zakupów online - pierwotnie przez domenę Auchan.Direct.pl. Od stycznia 2022 r. Auchan dowozi zakupy klientom w Trójmieście. Jesienią 2021 r. do Warszawy i Wrocławia, gdzie usługa dostępna była już wcześniej, dołączyło 8 miast Górnego Śląska (Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Mikołów), a także Kraków, Poznań, Łódź i okolice.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmowała do tej pory produkty świeże, na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Z cyfrowego konta Auchan można korzystać m.in. na aplikacji na urządzenie mobilne. Aplikację można pobrać bezpłatnie z App Store (dla urządzeń mobilnych z systemem iOS) lub Google Play (dla urządzeń mobilnych z systemem Android).

Ilona Mrozowska 4589 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.