Kaufland wspiera festiwal "Polska od Kuchni"

Tym samym sieć zachęca do kultywowania regionalnych tradycji.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to święto regionalnych smaków i polskich tradycji kulinarnych.

W tym roku do grona jego sponsorów dołącza Kaufland Polska. W sieci znajdziemy już 4000 artykułów regionalnych od 400 lokalnych dostawców. Ponadto detalista przygotował także konkurs, w którym na zwycięzców czekają nagrody.

Festiwal "Polska Od Kuchni" ma charakter ogólnopolski. Podczas eventów, które odbędą się w 16 województwach, uczestnikom zaprezentowane zostanie bogactwo kulinarne i kulturalne poszczególnych regionów. Atrakcyjności dodadzą aktywności i zabawy angażujące całe rodziny: warsztaty eksperckie, pokazy kulinarne w wykonaniu znanych szefów kuchni połączone z degustacją, czy koncerty.

Dodatkowe emocje zapewnią konkursy, które nie tylko poszerzą wiedzę o kulturze, ale dadzą szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Wstęp na lokalne wydarzenia jest bezpłatny. Finał festiwalu przewidziany jest na 1 października 2022 w Warszawie. Daty i lokalizacje poszczególnych eventów można znaleźć na stronie www.kaufland.pl/polskaodkuchni lub na stronie festiwalu https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl.

Joanna Hamdan 13827 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.