Lisek.app testuje nową usługę, jedyną taką na rynku

Lisek.app uruchomił w swojej aplikacji nową funkcjonalność - dowóz zakupów "na pinezkę". To jedyny podmiot q-commerce, który zdecydował się na rozwój takiej usługi.

Dowóz zakupów na pinezkę kierowany jest do osób, które spędzają wolny czas na powietrzu, w parkach, na plażach i innych miejscach użytku publicznego. Krótko mówiąc, nie trzeba być w domu, aby Lisek.app dostarczył zakupy. Funkcjonalność działa we wszystkich 13 miastach, w których dostępny jest Lisek czyli w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Dąbrowie Górnicznej, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu.

Usługa działa od dwóch tygodni temu i, jak informuje Lisek.app, szybko zyskuje na popularności. Lisek jest jedynym podmiotem na rynku q-commerce, który zdecydował się na rozwój tego typu usługi.

Lisek na pinezkę promowany jest przez maskotki Liska pojawiające się w miastach, w których obecny jest Lisek i na wydarzeniach na świeżym powietrzu. Żeby podkreślić, że Lisek może dowieźć zakupy faktycznie wszędzie maskotka pojawiła się w miniony weekend z zakupami na scenie Juwenaliów Politechniki Warszawskiej. Zaplanowane są dalsze aktywności.

Lisek.app to polski start-up, lider i największy podmiot kategorii q-commerce w Polsce. Zadebiutował w 2018 r. w Warszawie i działał nieprzerwanie do lutego 2020 r., kiedy zakończył się etap pilotażu. Lisek ponownie rozpoczął działalność w marcu 2021 r. i od tego czasu otworzył kilkadziesiąt magazynów, z których dowozi zakupy w 10 minut. Aplikacja przekroczyła liczbę ponad pół miliona pobrań na telefony z systemami Android i iOS i cieszy się wysoką oceną użytkowników. W sklepie Google Play oceniło ją ponad 5700 osób (ponad 20 razy więcej niż konkurencyjną aplikację Jush) wystawiając średnią ocenę 4,6/5. Liska w iOS na wysoką średnią 4,8/5 oceniło natomiast ponad 2200 osób.

Ilona Mrozowska 4589 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.