Darmowe dostawy produktów z drugiej ręki w Allegro Smart!

Dzięki Allegro Smart! klienci Allegro Lokalnie - platformy dla prywatnych kupujących i sprzedających rzeczy z drugiego obiegu - mogą korzystać z darmowych dostaw do paczkomatów w całym kraju.

Internetowy rynek sprzedaży rzeczy z drugiej ręki zyskuje na popularności – konsumenci coraz częściej sięgają po rzeczy używane, takie jak ubrania, książki czy nawet meble. Allegro Lokalnie to platforma, która umożliwia osobom prywatnym zakup oraz sprzedaż takich właśnie przedmiotów, które dzięki temu zyskują nowe życie.

Podwójna oszczędność

Od 28 kwietnia do końca czerwca br. użytkownicy platformy mogą korzystać z promocji, w ramach której dzięki usłudze Allegro Smart! mogą sprzedawać i kupować przedmioty z drugiej ręki z darmową dostawą do paczkomatów. Dzięki temu oszczędzają podwójnie: kupując tańsze, używane przedmioty i nie ponosząc kosztów doręczenia paczki. Jak twierdzi Allegro, dla konsumentów platformy online darmowa dostawa jest ważnym czynnikiem motywującym do kupowania w sieci.

Allegro Lokalnie powstało w 2019 r., jako odpowiedź na rosnące znaczenie rynku rzeczy z drugiej ręki w Polsce. Od tego czasu wprowadzono szereg rozwiązań ułatwiających zakupy, m.in. aplikację mobilną czy darmowe dostawy w ramach usługi Allegro Smart!.

Kolejną nowością w serwisie jest wprowadzona w marcu kategoria nieruchomości. Klienci mogą wystawić ogłoszenie i przeglądać oferty sprzedaży lub najmu m.in. domów, mieszkań, działek czy nawet lokali usługowych.

Jak informuje Marek Skomorowski, head of C2C/Classifieds, Allegro Lokalnie, żeby skorzystać z darmowych przesyłek na Allegro Lokalnie wystarczy mieć na swoim koncie aktywną usługę Allegro Smart!. W czasie trwania promocji klienci mogą zamawiać z darmową dostawą do paczkomatów przy zakupach za min. 40 zł od jednego sprzedającego. Ponadto okazjonalni sprzedający ze zwykłym kontem, posiadający usługę Allegro Smart!, mogą wystawiać swoje ogłoszenia z opcją darmowej dostawy do paczkomatów i podczas promocji na Allegro Lokalnie nadać do 8 przesyłek.