Bolt Food dowozi w Polsce już dwa lata

Od debiutu na naszym rynku zamówić jedzenie przez tę platformę można już w sześciu miastach.

Bolt Food, czyli platforma dostarczająca jedzenie, obchodzi właśnie w Polsce swoje drugie urodziny. W tym czasie, najchętniej zamawianymi daniami były te z kuchni koreańskiej - aż 6 z TOP 10 zamawianych dań w aplikacji Bolt Food to właśnie potrawy z tej strony świata. Natomiast najpopularniejszym daniem, bijącym rekordy był Korean Fried Chicken.. 

Użytkownicy i użytkowniczki aplikacji Bolt Food, wierni byli określonym typom dań. W ciągu dwuletniej działalności platformy w Polsce, mieszkańcy Warszawy zjedli ponad 700 tys. pizz, 640 tys. burgerów i 150 tys.  Pad Thai.  

Z okazji urodzin, w aplikacji Bolt Food na użytkowników czekają specjalne, zielone dania jak zielony ramen od Yatta Ramen, california premium z tatarem z tuńczyka od Sushiroll Bistro czy pizza Pulpetto Napoletano od Salsiccia Pizzeria Napoletana. 

Obecnie platforma Bolt Food jest dostępna w ponad 70 miastach w 20 krajach Europy i Afryki, w tym  w 6 miastach w Polsce. Na całym świecie z aplikacji korzysta 6 mln zarejestrowanych użytkowników i użytkowniczek, zamawiając potrawy z prawie 30 tys. restauracji.

Joanna Hamdan 13685 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.