Circle K świętuje 20-lecie swojego programu lojalnościowego

Atrakcyjne zniżki na paliwo, rabaty na kawę, hot dogi i myjnię to tylko część korzyści, które już od 11 maja są dostępne dla klientów programu Extra odwiedzających stacje Circle K. Obchodzi on właśnie 20. urodziny i z tej okazji sieć stacji przygotowała wiele ciekawych ofert dla jego uczestników.

Program Extra w nowej odsłonie to jeszcze więcej korzyści podczas codziennych zakupów na stacjach paliw Circle K. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty na paliwo, kawę, hot dogi, wybrane produkty w sklepie oraz na myjnię. Zasady są proste – wystarczy zarejestrować się w programie Extra i tankować na stacjach Circle K, a vouchery z rabatami zostaną przyznane automatycznie na konto uczestnika. Każde 50 litrów paliwa to dostęp do kolejnych korzyści. Po zatankowaniu pierwszych 50 litrów klienci otrzymują zniżkę o wartości 10 gr/l na paliwa standardowe miles i SupraGas lub 15 gr/l na paliwa premium milesPLUS.

Dodatkowo po zatankowaniu w sumie 100 litrów uczestnik otrzymuje voucher z 50% rabatem na kawę lub hot doga, zaś przy 150 litrach klient może zaoszczędzić 50% na dowolnym programie myjni. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma gratis w postaci darmowej kawy lub hot doga na powitanie oraz co roku prezent z okazji urodzin. Dodatkowo z kartą Extra można również zaoszczędzić podczas codziennych zakupów w sklepie stacyjnym i spróbować nowości z oferty gastronomicznej w jeszcze niższych cenach.

To jednak nie wszystko - za każde 30 transakcji zrealizowanych w sklepie Circle K, operator przekaże 1 zł na cele charytatywne. Klienci będą mogli zadecydować, na jaki cel zostaną przekazane zebrane środki.

- To dla nas wyjątkowy moment – program Extra działa już 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy liczne grono lojalnych uczestników, których każdego miesiąca przybywa kilkanaście tysięcy - mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska. - Stale pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty i wprowadzamy kolejne korzyści. Tym razem postanowiliśmy uruchomić program w zupełnie nowej odsłonie, aby zakupy na Circle K stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla stałych klientów. Stawiamy na korzyści i rabaty, które będą dostępne niemal natychmiast, bez długiego oczekiwania na zebranie odpowiedniej liczby punktów – wyjaśnia.

Program Extra w nowej odsłonie obowiązuje od 11 maja 2022 r. Dotychczas zebrane punkty nie przepadają i pozostają ważne przez 3 lata od momentu przyznania ich na konto użytkownika. Nadal można je wymienić na paliwo, myjnię, kawę, hot dogi lub inne produkty dostępne na stacjach Circle K. Nowej odsłonie programu towarzyszy kampania w mediach obejmująca telewizję, radio i Internet.

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć ponad 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ma na świecie około 16 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 120 000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.