Wakacyjna praca w Biedronce - nawet bez cv

Biedronka rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior. Praca czeka już od połowy czerwca.

Letnie miesiące w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych to coroczne wyzwanie dla sieci handlowych. Aby zapewnić klientom komfortowe zakupy w trakcie najgorętszego, wakacyjnego sezonu w miejscowościach turystycznych, Biedronka oferuje zatrudnienie tymczasowe zewnętrznym kandydatom.

W tym roku nowo zatrudnionym pracownikom poza pracą w atrakcyjnej miejscowości, sieć oferuje stawkę godzinową od 19,70 zł brutto, zatrudnienie na umowę-zlecenie, a w wybranych lokalizacjach nocleg oraz wyżywienie. Pracowników na sezon operator zatrudni już od połowy czerwca – kandydaci mogą aplikować do Biedronki bez konieczności dołączenia CV, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces.

- Sezon letni w Biedronce to coroczne, duże wyzwanie. Sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Aby zapewnić im najwyższy poziom obsługi, po raz szósty powiększamy nasze zespoły o pracowników tymczasowych oraz naszych pracowników z innych sklepów, którzy deklarują chęć wyjazdu do wybranego sklepu sezonowego – mówi Joanna Bukała, dyrektor HR Makroregionu w Biedronce.

W tym roku Biedronka poszukuje pracowników wakacyjnych do sklepów w 9 województwach m.in. w Ustce, Jastarni, Władysławowie, Giżycku, Węgorzewie, Wiśle, Krynicy Zdrój i Szczawnicy. Rekrutację wspiera kampania, w której udział wzięli pracownicy Biedronki, na co dzień pracujący w sklepach zlokalizowanych nad morzem. Można ją zobaczyć na plakatach, w social mediach, w monitorach w sklepach sieci Biedronka, a także w folderze gazetkowym w formie digital.

 

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.