Anna Dereszowska ambasadorką Canpol babies

W tym roku aktorka wspólnie z marką, realizować będzie kampanię "Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej".

Kampania ma na celu pokazanie mamom, że nie ma uniwersalnych rad, które sprawdzą się przy wychowaniu dziecka, ponieważ każde jest inne i sposobów na bycie dobrą mamą jest tyle, ile jest dzieci. Dlatego to zdanie mamy w wychowaniu dziecka jest najważniejsze. Ona zna swoje dziecko jak nikt inny i wie, co dla niego najlepsze. Canpol babies chce wspierać mamy i dawać im merytoryczną wiedzę ekspertów współpracujących z marką. Zaplecze merytoryczne tworzą: neurologopeda, doradca laktacyjny, psycholog i fizjoterapeuta. Wszystko po to, by mamy mogły podejmować mądre decyzje, ale na własnych zasadach.
Ania Dereszowska będzie ambasadorką marki Canpol babies do połowy marca następnego roku. Związana będzie z produktami, których sama jako mama, używa na co dzień, czyli: butelki, smoczki, laktatory oraz kubek z rurką i odważnikiem. A większość z tych produktów, to nowości w marce Canpol babies.
Joanna Hamdan 13685 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.