Selgros Cash & Carry świętuje 25-lecie

Z tej okazji operator zaprasza swoich klientów do udziału w jubileuszowej loterii. Nagrodą główną jest luksusowy samochód.

25-lecie działalności marki na polskim rynku to ważny jubileusz dla sieci Selgros Cash & Carry, dlatego też w loterii można zdobyć wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Wśród nich luksusowy samochód Bmw oraz bony towarowe Selgros (od 20 do 750 zł).

Całkowita wartość nagród w loterii wynosi aż 2 600 000 zł. Szansę na ich zdobycie ma każdy, kto w terminie od 5 maja do 15 czerwca zrobi zakupy w jednej z 19 hal sieci. Po otrzymaniu urodzinowego kuponu wystarczy zeskanować go w terminalu, aby dowiedzieć się o wygranej.

- Klienci są dla nas najważniejsi, dziękując za wspólne 25 lat, przygotowaliśmy coś specjalnego, aby wspólnie celebrować jubileusz. Zachęcamy do udziału i życzymy zwycięskich kuponów - podsumowuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry.

Loteria trwa w dniach od 5 maja do 15 czerwca w każdej hali Selgros Cash & Carry. Bony można otrzymać tylko za zakupy zrealizowane w halach.

Transgourmet Foodservice to marka zaopatrująca klientów gastronomicznych za pomocą własnej floty samochodów ciężarowych z centrum logistyczno-magazynowego w Ożarowie pod Warszawą oraz sieci magazynów typu cross-dock w całej Polsce.

Selgros Cash & Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Selgros posiada 19 hal handlowych w całej Polsce, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Siedlcach, Warszawie (4 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale).

Marki handlowe Transgourmet i Selgros Cash & Carry należą do Transgourmet Polska. Spółka jest częścią międzynarodowego holdingu zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP - druga co do wielkości w Europie szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi.

Katarzyna Pierzchała 5271 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.