Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Harnaś Lodoherbata

To nowość od marki, która właśnie trafiła do sklepów.

Wraz z premierą, marka wchodzi w nowy dla siebie segment piw smakowych. 

Nowy Harnaś zawiera 4,6% alkoholu i rozszerza portfolio Harnasia Jasne Pełne. To piwo o delikatnym smaku brzoskwiniowej herbaty mrożonej.

Harnaś Lodoherbata powstała jako rezultat licznych sugestii ze strony fanów marki, a także w odpowiedzi na zmiany rynku, na którym piwa smakowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem. 

Harnaś Lodoherbata jest dostępny w sklepach sieci Żabka, w puszce o poj. 500 ml. Piwa należy szukać w lodówkach, z piwami smakowymi w ramach unikatowej komunikacji BroParty. Wprowadzeniu produktu towarzyszyć będą działania w Internecie, w tym mediach społecznościowych marki i sieci sklepów Żabka.

Joanna Hamdan 13685 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.