Żabka Jush już w pięciu miastach

W pół roku od startu w Warszawie aplikacja Żabka Jush wchodzi do kolejnych miast. Startup Lite e-Commerce właśnie uruchomił swoją usługę w Krakowie, a od niedawna z 15-minutowych dostaw zakupów mogą korzystać mieszkańcy Katowic oraz Piaseczna.

Aplikacja z Warszawy zawędrowała do Krakowa. Podbój dawnej stolicy Polski usługa zaczęła od miejsca, gdzie bije jej kulturowe serce – Kazimierza. Zakupy w 15 minut mogą zamówić również mieszkańcy Prądnika Białego, gdzie Lite e-Commerce otworzyło drugi punkt w mieście. W Katowicach natomiast Jush swoim zasięgiem objął znaczną część aglomeracji, działać będzie między innymi w Śródmieściu, Bogucicach i na Koszutce.  

- W niecałe sześć miesięcy po starcie w Warszawie, pojawiliśmy się w kolejnych czterech miastach w Polsce. Przybliża nas to do celu, jakim jest zaproponowanie jak największej grupie mieszkańców kraju możliwości zakupów w 15 minut – mówi Wojciech Krok, CEO Lite e-Commerce.

W ramach aplikacji Żabka Jush kurierzy dostarczają ponad 1500 produktów – od artykułów spożywczych, w tym owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki. W asortymencie znajdują się napoje i dania gotowe, także w wersji wegetariańskiej.

Łącznie od października 2021 r. Lite e-Commerce uruchomiło usługę aż w pięciu miastach (w wybranych lokalizacjach): w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Piasecznie. 

Przeczytaj także, jak rozwija się inna aplikacja dowożąca zakupy w 15 minut - Lisek.app.